9 stycznia 2018

III Międzynarodowy Festiwal – Konkurs Twórczości Dzieci i Młodzieży pod nazwą „DZIECI PLANETY”

Szanowni Państwo Dyrektorzy i Nauczyciele

Informujemy, że w dniach od 27 kwietnia do 1 maja 2018 r. odbędzie się w Brześciu (Białoruś) III Międzynarodowy Festiwal-Konkurs Twórczości Dzieci i Młodzieży pod nazwą „DZIECI PLANETY”.

Organizatorem wydarzenia jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Społeczne ”BLAGOTVORITELNOST DETIAM”.

Działający w ramach Festiwalu międzynarodowy projekt artystyczny „DZIECI PLANETY” umożliwił w 2017 r. uczestnikom udział w masowych imprezach kulturalnych w Holandii, Niemczech, Polsce i Białorusi. W ramach tego projektu jego uczestnicy prezentowali bogactwo, oryginalność i najlepsze tradycje kultur swoich krajów a jednocześnie poznawali kultury innych narodów. Programy imprez realizowanych w ramach projektu „DZIECI PLANETY” obejmują występy zespołów folklorystycznych, teatralnych, muzycznych, wystawy rękodzieła artystycznego, kursy mistrzowskie, programy cyrkowe i choreograficzne.

Międzynarodowy festiwal i art-projekt „DZIECI PLANETY” to święto różnorodnych kultur. Jest również okazją do wymiany doświadczeń, a także umacniania współpracy kulturalnej między młodymi pokoleniami.

Organizatorzy są otwarci na zaproszenia, oraz zapewniają oprawę konkursów i imprez realizowanych nie tylko w ramach art-projektu „DZIECI PLANETY”. Osobą do kontaktu jest MSS ”Błagotvoritelnost detiam” Halina Sokołowa.

Bardziej szczegółowych informacji o przedsięwzięciu w dziedzinie współpracy kulturalnej można zasięgnąć na stronie www.chtoch.org.

Międzynarodowy festiwal i art-projekt „DZIECI PLANETY” zaprasza BEZ WIZY uczestników i gości na swoje imprezy i wydarzenia w Brześciu!

Informacyjne filmy:
https://youtu.be/nWwg819Kh6Y
https://youtu.be/W2Gpcjs–GU
https://youtu.be/Q8H819cYhhY
https://youtu.be/IkF5dl7-y50
https://youtu.be/_elp9I5-xuA