13 lutego 2018

Głosuj na program Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej

Informujemy, że rządowy program Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej został zgłoszony do udziału w międzynarodowym konkursie Światowego Szczytu Społeczeństwa Informacyjnego – World Summit ot the Information Society, organizowanym przez Międzynarodową Unię Telekomunikacyjną. Już samo znalezienie się w gronie finalistów konkursu będzie promocją działań na rzecz podniesienia jakości edukacji w Polsce, a zdobycie nagrody niewątpliwie wpłynie na postrzeganie Polski jako pioniera innowacyjnych rozwiązań na rzecz budowy społeczeństwa informacyjnego.

Na projekt Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej można oddać głos do 18 lutego br. Aby głos był ważny, należy zagłosować na projekty w każdej z 18 kategorii konkursowych (OSE należy do kategorii C1). Kolejnym polskim projektem biorącym udział w konkursie, jest przynależna do kategorii C4 kampania na rzecz wsparcia umiejętności programowania uczniów klas podstawowych, realizowana przez Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej pod nazwą “Koduj z UKE”.

Głosować można bezpośrednio pod linkiem: www.itu.int tworząc uprzednio konto na stronie internetowej International Telecommunications Union. W załączeniu krótka instrukcja głosowania.

Załączniki

Instrukcja głosowania w konkursie WSIS Prizes 2018
Data: 2018-02-13, rozmiar: 475 KB