6 grudnia 2018

Szkoły promujące bezpieczeństwo i przyjazne środowisku wyróżnione

4 grudnia 2018 r. w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyło się wręczenie certyfikatów Szkoła Promująca Bezpieczeństwo i Szkoła Przyjazna Środowisku. Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty po raz kolejny wyróżnił szkoły i przedszkola podejmujące niestandardowe działania na rzecz bezpieczeństwa, a także środowiska przyrodniczego.

Wojciech Cybulski wicekurator oświaty, gratulując szkołom wyróżnień, podziękował dyrektorom, szkolnym koordynatorom oraz społecznościom szkolnym zaangażowanym w realizację projektów na rzecz bezpieczeństwa i środowiska przyrodniczego.

Podczas gali zebrani goście wysłuchali wykładu przedstawiciela Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Olsztynie oraz wykładu przedstawiciela Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Olsztynie.

Lista nagrodzonych oraz galeria zdjęć z uroczystości.

Konkurs Certyfikat Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo”

  1. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 1 w Bartoszycach
  2. Szkoła Podstawowa Nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elblągu
  3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Elizy Orzeszkowej w Bartoszycach
  4. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy
  5. Szkoła Podstawowa w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 im. Janusza Korczaka w Elblągu
  6. Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Tereszewie

Konkurs Certyfikat Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty „Szkoła Przyjazna Środowisku”

  1. Szkoła Podstawowa im. św. Franciszka z Asyżu w Staświnach
  2. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Elblągu
  3. Szkoła Podstawowa nr 11 im. Kornela Makuszyńskiego w Elblągu
  4. Przedszkole Miejskie Nr 32 w Olsztynie
  5. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kolnie
  6. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września w Radziejach
  7. Szkoła Podstawowa w Windzie
  8. Przedszkole Nr 5 w Elblągu
  9. II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 1 w Piszu
  10. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Napiwodzie
  11. Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku
  12. II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. Jagiellończyka w Elblągu
  13. Przedszkole Nr 5 “Piąteczka” w Lidzbarku Warmińskim
  14. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Romualda Traugutta w Bartoszycach
  15. IV Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Elblągu
  16. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Koszelewach
  17. Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Szczytnie
  18. Szkoła Podstawowa Nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elblągu
  19. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Olecku
  20. Przedszkole Nr 33 w Elblągu
  21. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Szymanach
  22. Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Elblągu
  23. Przedszkole Nr 4 KRAINA ODKRYWCÓW w Nidzicy
  24. Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Rękusach
  25. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Olsztynku
  26. Samorządowe Przedszkole Nr 2 im. Misia Uszatka w Węgorzewie
  27. Szkoła Podstawowa im. ks. Pawła Chmielewskiego w Klebarku Wielkim
  28. Szkoła Podstawowa im. Michała Kajki w Zespole Placówek Oświatowych w Miłkach
  29. Przedszkole nr 6 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lidzbarku Warmińskim
  30. Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Leona Kruczkowskiego w Olsztynie