strona główna Załatwianie Spraw w Kuratorium Oświaty Delegatury JEDNOSTKI SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO

 
Aktualności


2016-10-20

Apel Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty w sprawie bezpieczeństwa na drodze

Szanowni Państwo Dyrektorzy,
zbliża się okres jesienno-zimowy, wcześnie robi się ciemno i częściej występują niekorzystne warunki drogowe. W tym czasie szczególnie narażeni na zdarzenia drogowe są niechronieni uczestnicy ruchu, czyli przede wszystkim piesi.
2016-10-20

O reformie oświaty

Z inicjatywy burmistrza Pieniężna Kazimierza Kiejdy wczoraj (19 października) Krzysztof Marek Nowacki Warmińsko – Mazurski Kurator Oświaty i Wojciech Cybulski Warmińsko-Mazurski Wicekurator Oświaty spotkali się z samorządowcami z województwa warmińsko-mazurskiego.
2016-10-19

Konferencja "Edukacja i informatyka – wsparcie nauki programowania w edukacji formalnej"

Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty oraz Krajowe Biuro eTwinning serdecznie zapraszają dyrektorów i nauczycieli wszystkich szkół i placówek województwa warmińsko-mazurskiego do udziału w wojewódzkiej konferencji Edukacja i informatyka – wsparcie nauki programowania w edukacji formalnej.
2016-10-18

Szanowni Państwo Dyrektorzy!

Pragnę poinformować, że gotów jestem uczestniczyć w spotkaniach z kadrą pedagogiczną i rodzicami w Państwa szkołach. Poświęcone one byłyby projektowanym zmianom w edukacji. Mogłyby się odbywać w dni robocze po południu lub soboty tak, aby nie kolidowały z zajęciami dydaktycznymi i żeby mogli wziąć w nich udział rodzice.


Postaram się odpowiedzieć na każde zaproszenie. W sprawie ustalenia dogodnego dla obu stron terminu proszę o kontakt z Panią Barbarą Antczak – rzecznikiem prasowym Kuratorium Oświaty w Olsztynie, nr tel. 89 523 23 84, adres e-mail: bantczak@ko.olsztyn.pl.

Zapraszam do udziału i wspólnej dyskusji nauczycieli i rodziców. Liczę na żywą i owocną dyskusję.

Z poważaniem

Krzysztof Marek Nowacki 
Warmińsko-Mazurski 
Kurator Oświaty

2016-10-17

Dzień Edukacji Narodowej na Warmii i Mazurach

W Ełckim Centrum Kultury w Ełku 14 października br. z udziałem Sekretarza Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej Teresy Wargockiej rozpoczęły się wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej.
2016-10-12

Dzień Edukacji Narodowej

Szanowni Państwo        
Dyrektorzy, Nauczyciele,

Pedagodzy, Wychowawcy,

Pracownicy Oświaty

województwa

warmińsko–mazurskiego

 

Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie…    

         


       Dzień Edukacji Narodowej jest świętem wszystkich, którzy współorganizują proces kształcenia i wychowania młodych pokoleń. W tym wyjątkowym dniu kieruję zatem do całego środowiska oświatowego najlepsze życzenia, zaś ze szczególnymi słowami wdzięczności zwracam się do nauczycieli, którzy objaśniają dzieciom świat, pomagają odnaleźć w nim swoje miejsce oraz wpływają na wybory dalszej drogi kształcenia. Za trud codziennej pracy oraz oddanie dzieciom
i młodzieży składam Państwu serdeczne podziękowania.


       Życzę, aby sukcesy uczniów były dla Państwa źródłem radości, a wdzięczność rodziców przekładała się na uznanie i szacunek w społeczeństwie.  Niech słowa Jana Zamoyskiego towarzyszą nam w codziennej pracy.


Z wyrazami szacunku

Krzysztof Marek Nowacki
Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty

2016-10-14

Debata „Troska o klimat szkoły przyjaznej rodzinie”

„Troska o klimat szkoły przyjaznej rodzinie” to temat debaty zorganizowanej 11 października 2016 r. przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie Filia w Olecku oraz Zespół Szkół im. Edwarda Samsela w Wiśniowie Ełckim pod patronatem Wójta Gminy Prostki Mirosława Orłowskiego. 
2016-10-11

Spotkanie z Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej Panią Teresą Wargocką

  

 

Szanowni Państwo

Dyrektorzy Szkół,

Nauczyciele,

Rodzice

 

 

Serdecznie zapraszam Państwa na spotkanie z Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Edukacji      Narodowej     Panią      Teresą      Wargocką,      które    odbędzie się 14 października o godz. 16.00  w Ełckim Centrum Kultury

(Ełk ul. Wojska Polskiego 47). Spotkanie ma charakter otwarty.

 

Krzysztof Marek Nowacki

Warmińsko-Mazurski  Kurator Oświaty 


Zobacz wszystkie aktualności

Fotoreportaże

Wypoczynek i turystyka Bezpieczna i przyjazna szkoła Cyfrowa szkoła System Informacji Oświatowej Biuletyn Informacji Publicznej ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
???? Kuratorium Oświaty w Olsztynie
???Polityka prywatności i cookies

Uwagi, sugestie: Karol Krupa