strona główna Załatwianie Spraw w Kuratorium Oświaty Delegatury JEDNOSTKI SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO


 

Aktualności


2016-12-01

Zmiany w edukacji są odpowiednio zaplanowane

Wicewojewoda Warmińsko-Mazurski Sławomir Sadowski i Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty Krzysztof Marek Nowacki rozmową z przedstawicielami jednostek samorządu terytorialnego Miasta Olsztyna i powiatu olsztyńskiego zakończyli wczoraj cykl spotkań na temat reformy edukacji.
2016-12-01

Uczelnie wyższe nagrodziły najlepsze szkoły ponadgimnazjalne

W dniach 14-15 listopada 2016 r. odbyła się w Warszawie II Konferencja Liderzy Zarządzania Uczelnią LUMEN 2016, podczas której ogłoszono wyniki ogólnopolskiego projektu pilotażowego „Analityka edukacyjna w szkołach wyższych”.
2016-11-30

Wojewoda spotkał się z samorządowcami z regionu ełckiego

Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki oraz Warmińsko-Mazurski Wicekurator Oświaty Wojciech Cybulski spotkali się 28 listopada br. w Urzędzie Miasta w Ełku z przedstawicielami samorządów w celu omówienia projektowanych zmian w polskiej oświacie.
2016-11-29

Turnieje szachowe dla dzieci i młodzieży

Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych

Zachęcam Państwa uczniów do udziału w turniejach szachowych rangi mistrzostw województwa organizowanych w najbliższych dniach w naszym regionie.
2016-11-25

Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty rozmawiał w Gminie Rybno na temat reformy w szkolnictwie

Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty Krzysztof Marek Nowacki uczestniczył wczoraj w Gminie Rybno w spotkaniu dotyczącym planowanych zmian w systemie edukacji. W dyskusji udział wzięli wójtowie, radni, rodzice, dyrektorzy szkół oraz nauczyciele.
2016-11-22

Reforma edukacji - harmonogram spotkań Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty

HARMONOGRAM - aktualizacja 24.11.2016 r.

Reforma edukacji - Infolinia w Kuratorium Oświaty w Olsztynie
Osoba do kontaktów - Sylwester Kłodowski, tel. 89 523 23 75


2016-10-18

Szanowni Państwo Dyrektorzy!

Pragnę poinformować, że gotów jestem uczestniczyć w spotkaniach z kadrą pedagogiczną i rodzicami w Państwa szkołach. Poświęcone one byłyby projektowanym zmianom w edukacji. Mogłyby się odbywać w dni robocze po południu lub soboty tak, aby nie kolidowały z zajęciami dydaktycznymi i żeby mogli wziąć w nich udział rodzice.


Postaram się odpowiedzieć na każde zaproszenie. W sprawie ustalenia dogodnego dla obu stron terminu proszę o kontakt z Panią Barbarą Antczak – rzecznikiem prasowym Kuratorium Oświaty w Olsztynie, nr tel. 89 523 23 84, adres e-mail: bantczak@ko.olsztyn.pl.

Zapraszam do udziału i wspólnej dyskusji nauczycieli i rodziców. Liczę na żywą i owocną dyskusję.

Z poważaniem

Krzysztof Marek Nowacki 
Warmińsko-Mazurski 
Kurator Oświaty

2016-11-21

Reforma edukacji

Wojewoda warmińsko-mazurski i warmińsko-mazurski kurator oświaty 16 listopada br. rozpoczęli cykl spotkań informacyjnych na temat proponowanych zmian w oświacie.

Zobacz wszystkie aktualności

Fotoreportaże

Wypoczynek i turystyka Bezpieczna i przyjazna szkoła Cyfrowa szkoła System Informacji Oświatowej Biuletyn Informacji Publicznej ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
???? Kuratorium Oświaty w Olsztynie
???Polityka prywatności i cookies

Uwagi, sugestie: Karol Krupa