Galeria

Konkursy dla szkół

2014-12-08

Konkurs „Szkoła marzeń”

Parlamentarny Zespół ds. Dzieci, opierając się na doświadczeniach ubiegłych lat, organizuje konkurs dla dzieci i młodzieży pod tytułem „Szkoła marzeń”.
2014-12-03

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny, Muzyka w Szarości Rawicz 2015

Konkurs jest skierowany do przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych, kategorie wiekowe: 5-8 lat, 9-12 lat, 13-16 lat.

Regulamin konkursu w
załączniku.

Informację i regulamin konkursu można znaleźć również w formie elektronicznej na stronie internetowej szkoły i biblioteki szkolnej pod następującym linkami:
www.gimnazjum.rawicz.pl
www.biblioteka_sierakowo.entro.pl
2014-11-25

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II dla uczniów gimnazjum

Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty serdecznie zaprasza nauczycieli i uczniów gimnazjów do uczestniczenia w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły - Jana Pawła II Papież Słowianin, organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty, w porozumieniu z innymi Kuratorami Oświaty w Polsce.
2014-11-24

Konkurs plastyczny „Amahl i nocni goście”

Filharmonia Warmińsko-Mazurska zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na najpiękniejszy, najbardziej oryginalny rysunek przedstawiający chłopca Amahla -główną postać opery Gian Carlo Menottiego.
2014-11-18

Konkurs dla szkół „Ekosfera w mojej miejscowości”

Konkurs „Ekosfera w mojej miejscowości” skierowany jest do szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w całym kraju. Projekt realizuje Fundacja Drabina Rozwoju.
2014-11-18

Ogólnopolski konkurs „Wielka Liga Czytelników”

Wielka Liga Czytelników to ogólnopolski konkurs czytelniczy skierowany do uczniów klas 1-6 szkół podstawowych. Celem konkursu jest promowanie czytelnictwa i kreowanie mody na czytelnictwo, rozbudzanie umiejętności poszukiwań literackich i zainteresowania literaturą.
2014-11-18

Ogólnopolski konkurs „Nysa-Turystyczna Metropolia”

Burmistrz Nysy oraz Dyrektor Instytutu Turystyki WSTH pk. Nysa zapraszają dzieci i młodzież szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu całej Polski do wzięcia udziału w konkursie „Nysa-Turystyczna Metropolia”.
2014-11-10

II Ogólnopolski Konkurs o ks. Stanisławie Konarskim „Ksiądz Stanisław Konarski – nasz współczesny”

Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie ogłasza dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych II Ogólnopolski Konkurs o ks. Stanisławie Konarskim „Ksiądz Stanisław Konarski – nasz współczesny”.
2014-11-06

X Edycja Konkursu – Młodzież jakiej nie znacie

Katedra Dydaktyki i Edukacji Szkolnej w Instytucie Pedagogiki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II ogłasza dziesiątą edycję konkursu na pracę pisemną z cyklu: „Młodzież jakiej nie znacie”.
2014-11-04

III edycja ogólnopolskiego edukacyjnego programu „Jeżdżę z głową”

Rozpoczęła się III edycja ogólnopolskiego edukacyjnego programu „Jeżdżę z głową” Fundacji BGŻ.

???? Kuratorium Oświaty w Olsztynie
???Polityka prywatności i cookies

Uwagi, sugestie: Karol Krupa???