Galeria

Konkursy dla szkół

2015-04-14

Konkurs pt. „Uczę się dla moich marzeń” dla uczniów szkół gimnazjalnych

Konkurs „Uczę się dla moich marzeń” skierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych. Organizatorem konkursu jest Instytut Badań Naukowych.
2015-04-09

III Przegląd Musztry Klas Mundurowych – Tarnów 2015

Małopolski Kurator Oświaty we współpracy z Prezydentem Miasta Tarnowa, Starostą Powiatu Tarnowskiego, Wojskowym Komendantem Uzupełnień w Tarnowie i Dyrekcją XVI Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Tarnowie zaprasza uczniów klas mundurowych szkół ponadgimnazjalnych do udziału w etapie wojewódzkim III Przeglądu Musztry Klas Mundurowych.
2015-04-03

„Olimpiada Myśli Jana Pawła II” dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych – etap wojewódzki

Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty informuje, że siódma edycja „Olimpiady Myśli Jana Pawła II” – etap wojewódzki – odbędzie się 10 kwietnia 2015 r. o godzinie 10:00 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Ełku ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3.
2015-03-27

III Ogólnopolskie Sympozjum Naukowe Dzieci: Od fascynacji do innowacji

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach Uniwersytet Dziecięcy Uniwersytetu Jana Kochanowskiego przy współpracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego – Departamentu Polityki Regionalnej zaprasza do udziału w III Ogólnopolskim Sympozjum Naukowym Dzieci: Od fascynacji do innowacji pod patronatem JM Rektora UJK prof. zw. dr hab. Jacka Semaniaka, które odbędzie się 12 czerwca 2015 r. w budynku CEART-u WPiA, ul. Krakowska 11 w godzinach 9.00-15.00.
2015-03-23

Lista autorów prac z woj.warmińsko-mazurskiego - VI edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Losy Bliskich i losy Dalekich..."

Lista autorów nadesłanych prac z województwa warmińsko-mazurskiego na etap wojewódzki VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Losy Bliskich i losy Dalekich – życie Polaków w latach 1914 -1989”
 
2015-03-20

Konkurs plastyczny „Dbam o swoje bezpieczeństwo”

Szanowni Państwo
Dyrektorzy szkół podstawowych
województwa warmińsko – mazurskiego

Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie oraz Szkoła Podstawowa nr 30 w Olsztynie organizują V Wojewódzki Konkurs Plastyczny pn. „Dbam o swoje bezpieczeństwo”.

2015-03-20

Konkurs plastyczny „Mój świat” dla licealistów

Instytut Sztuk Pięknych WS UWM zaprasza licealistów do udziału w Konkursie plastycznym „Mój świat”. Termin składania prac upływa 15 maja 2015 r.
2015-03-10

Konkurs ekologiczny dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych „Mam klimat do nauki”

Konkurs „Mam klimat do nauki” skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych wraz z nauczycielami w całym kraju. Projekt organizuje Fundacja Na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju.
2015-03-09

Konkurs „Jestem szefową” – rusza VI edycja

Ruszyła VI edycja konkursu dla przyszłych polskich liderek pn. „Jestem szefową”. Konkurs adresowany jest do uczennic I i II klasy szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski (w wieku do 19 lat), które są zainteresowane rozwijaniem swoich zdolności przywódczych.
2015-03-05

II edycja konkursu dla małych wynalazców i konstruktorów „Ambasador Szkolnej Wynalazczości”

Urząd Patentowy RP i Polska Akademia Dzieci zapraszają do wzięcia udziału w II edycji konkursu dla małych wynalazców i konstruktorów „Ambasador Szkolnej Wynalazczości”. W konkursie mogą brać udział dzieci do 13 roku życia.

???? Kuratorium Oświaty w Olsztynie
???Polityka prywatności i cookies

Uwagi, sugestie: Karol Krupa???