strona główna Załatwianie Spraw w Kuratorium Oświaty Delegatury JEDNOSTKI SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO

 

Konkursy dla szkół

2016-02-15

Konkurs „Jak postrzegamy Morze Bałtyckie. Inna perspektywa, wspólny cel”

W związku z prezydencją Polski w Radzie Państw Morza Bałtyckiego w 2016 r. Program Edukacji Morskiej w Gdańsku zaprasza uczniów w wieku lat 13-18 z państw bałtyckich, do udziału w konkursie: „Jak postrzegamy Morze Bałtyckie. Inna perspektywa, wspólny cel” (‘HOW DO WE SEE THE BALTIC SEA. Different perspectives, one goal.’)
2016-02-12

Lista uczestników etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II

Wojewódzka Komisja Konkursowa VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II „Papież Słowianin” dla uczniów Gimnazjum w roku szkolnym 2015/2016 po dokonaniu weryfikacji nadesłanych prac postanowiła dopuścić do etapu wojewódzkiego następujących uczniów:
2016-01-26

IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „M@tando”

Śląska Sieć Metropolitalna Sp. z o.o., we współpracy z Miastem Gliwice oraz Gliwickim Ośrodkiem Metodycznym, zaprasza do udziału w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „M@tando” – matematycznego drużynowego testu online dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
2016-01-25

Ogólnopolski Konkurs Norwidowski XI edycja

II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Krasnymstawie wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Krasnymstawie zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Norwidowskiego.
2016-01-14

Konkurs dla szkół na projekt edukacyjny promujący zmianę zachowań w zakresie zdrowego stylu życia w środowisku lokalnym

Główny Inspektorat Sanitarny w Warszawie oraz Polska Federacja Producentów Żywności Związek Pracodawców ogłosiły konkurs adresowany do szkół podstawowych i gimnazjalnych, które w roku szkolnym 2015/2016 przystąpiły do X edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj formę”.
2016-01-13

IX Międzyszkolny Konkurs Gastronomiczno – Językowy

Zespół Szkół Zawodowych w Mrągowie zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych kształcących się w zawodach gastronomicznych do udziału w IX Międzyszkolnym Konkursie Gastronomiczno – Językowym w kategorii „Zrazy mięsne”.

Fotoreportaże

Wypoczynek i turystyka Bezpieczna i przyjazna szkoła Cyfrowa szkoła System Informacji Oświatowej Biuletyn Informacji Publicznej ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
???? Kuratorium Oświaty w Olsztynie
???Polityka prywatności i cookies

Uwagi, sugestie: Karol Krupa