strona główna Załatwianie Spraw w Kuratorium Oświaty Delegatury JEDNOSTKI SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO

 

Konkursy dla szkół

2016-02-24

Rekrutacja do XXII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży

Sejm Dzieci i Młodzieży to projekt edukacyjny Kancelarii Sejmu skierowany do uczniów gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.
2016-02-15

Konkurs „Jak postrzegamy Morze Bałtyckie. Inna perspektywa, wspólny cel”

W związku z prezydencją Polski w Radzie Państw Morza Bałtyckiego w 2016 r. Program Edukacji Morskiej w Gdańsku zaprasza uczniów w wieku lat 13-18 z państw bałtyckich, do udziału w konkursie: „Jak postrzegamy Morze Bałtyckie. Inna perspektywa, wspólny cel” (‘HOW DO WE SEE THE BALTIC SEA. Different perspectives, one goal.’)
2016-02-12

Lista uczestników etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II

Wojewódzka Komisja Konkursowa VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II „Papież Słowianin” dla uczniów Gimnazjum w roku szkolnym 2015/2016 po dokonaniu weryfikacji nadesłanych prac postanowiła dopuścić do etapu wojewódzkiego następujących uczniów:
2016-01-26

IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „M@tando”

Śląska Sieć Metropolitalna Sp. z o.o., we współpracy z Miastem Gliwice oraz Gliwickim Ośrodkiem Metodycznym, zaprasza do udziału w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „M@tando” – matematycznego drużynowego testu online dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
2016-01-25

Ogólnopolski Konkurs Norwidowski XI edycja

II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Krasnymstawie wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Krasnymstawie zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Norwidowskiego.

Fotoreportaże

Wypoczynek i turystyka Bezpieczna i przyjazna szkoła Cyfrowa szkoła System Informacji Oświatowej Biuletyn Informacji Publicznej ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
???? Kuratorium Oświaty w Olsztynie
???Polityka prywatności i cookies

Uwagi, sugestie: Karol Krupa