Strefa rodzica i ucznia

Galeria

Konkursy dla szkół

2014-09-10

V Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny „Matematyka w obiektywie”

Uniwersytet Szczeciński zaprasza do udziału w V edycji Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego „Matematyka w obiektywie”, skierowanego do uczniów, nauczycieli, oraz tych wszystkich, którzy potrafią w fotografii oddać fascynujące piękno „królowej nauk”.
2014-09-10

38 Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego

Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumila Lindego w Poznaniu zaprasza młodzież szkół ponadgimnazjalnych do udziału w 38 edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Niemieckiego.
2014-09-10

Konkurs „Od Radia Wolna Europa do wolnej Polski. 100. rocznica urodzin Jana Nowaka-Jeziorańskiego”

Centrum Edukacji Obywatelskiej zaprasza wszystkich uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w ogólnopolskim konkursie Od Radia Wolna Europa do wolnej Polski. 100. rocznica urodzin Jana Nowaka-Jeziorańskiego.
2014-09-10

Wyniki Międzywojewódzkiego Konkursu „Czuję się Obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej” dla uczniów szkół ponadgimnazj.


W Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie 9 września br. odbył się etap wojewódzki Międzywojewódzkiego Konkursu „Czuję się Obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej”, edycja VI.
2014-08-21

Zaproszenie do udziału w konkursie literackim z okazji 70 rocznicy wybuchu powstania warszawskiego

Stowarzyszenie Szarych Szeregów oraz Związek Harcerstwa Polskiego zaprasza do wzięcia udziału w konkursie literackim „Mój Arsenał” organizowanym pod honorowym patronatem Prezydenta RP Pana Bronisława Komorowskiego.
2014-09-08

VII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Psychologicznej

Wydawnictwo „Charaktery” zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w VII Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Psychologicznej.
2014-08-28

Konkurs - Lider samorządu uczniowskiego

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie dla szkół wszystkich typów pod nazwą Lider samorządu uczniowskiego.
2014-08-28

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Jan Paweł II w oczach dziecka"

Muzeum w Bielsku Podlaskim - Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku po raz IX organizuje ogólnopolski konkurs plastyczny Jan Paweł II w oczach dziecka, pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz jego Ekscelencji Biskupa Drohiczyńskiego.
2014-08-28

Konkurs „Czuję się Obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej”

Konkurs „Czuję się Obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej” pod „Patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. 25-lecie Wolności” oraz honorowym patronatem Prezesa Trybunału Konstytucyjnego i Mazowieckiego Kuratora Oświaty adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego.
2014-08-19

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Organizatorzy Turnieju: Polski Związek Motorowy oraz Komenda Główna Policji, Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego, Instytut Transportu Samochodowego zapraszają uczniów szkół podstawowych i gimnazjów do udziału w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

???? Kuratorium Oświaty w Olsztynie
???Polityka prywatności i cookies

Uwagi, sugestie: Karol Krupa???