Galeria

Konkursy dla szkół

2015-01-29

Konkurs „Szkoła zawodowa – mój wybór” dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi Konkursu „Szkoła zawodowa – mój wybór”, uprzejmie informujemy, że wszystkie prace z danej szkoły złożone na konkurs „Szkoła zawodowa – mój wybór” powinny być przesłane do 31 marca 2015 r. do Kuratorium Oświaty w Olsztynie (10-959 Olsztyn, al. Piłsudskiego 7/9).
2015-01-28

III Konkurs Międzynarodowy „ I Liga Językowa”

Gimnazjum nr 1 w Tomaszowie Lubelskim organizuje III edycję Międzynarodowego Konkursu pod hasłem „I Liga Językowa”.
2015-01-23

Ogólnopolski konkurs pt. „95. Rocznica Bitwy Warszawskiej”

Zarząd Główny Związku Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego z siedzibą w Poznaniu zaprasza uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w ogólnopolskim konkursie pt. „95. Rocznica Bitwy Warszawskiej”.
2015-01-23

„GENialna szkoła”

Fundacja MATIO zaprasza rodziców i opiekunów dzieci chorych na choroby rzadkie w tym mukowiscydozę, uczęszczających do przedszkoli i szkół szczebla podstawowego, gimnazjalnego i ponadgimnazjalnego do udziału w konkursie „GENialna szkoła”.
2015-01-23

Ogólnopolski Konkurs Norwidowski – X edycja

II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Krasnymstawie wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Krasnymstawie zapraszają młodzież szkół ponadgimnazjalnych do udziału w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Norwidowskiego.
2015-01-15

XXV Ogólnopolski Konkurs na opowiadanie o tematyce olimpijskiej im. Jana Parandowskiego

Polski Komitet Olimpijski zaprasza młodzież szkół podstawowych i gimnazjów do udziału w Ogólnopolskim Konkursie na opowiadanie o tematyce olimpijskiej im. Jana Parandowskiego.
2015-01-05

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Rodzinie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Kuratorium Oświaty w Olsztynie i Wydział Teologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie serdecznie zapraszają uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w II edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Rodzinie.
2015-01-05

II edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Losy Polaków na Syberii. Niepokonani – o cudzie ocalenia”

Kuratorium Oświaty w Krakowie zaprasza uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Losy Polaków na Syberii. Niepokonani – o cudzie ocalenia”.

???? Kuratorium Oświaty w Olsztynie
???Polityka prywatności i cookies

Uwagi, sugestie: Karol Krupa???