strona główna Załatwianie Spraw w Kuratorium Oświaty Delegatury JEDNOSTKI SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO


 

Konkursy dla szkół

2016-10-25

Ogólnopolski Turniej Klas Mundurowych - 2017

Kujawska Szkoła Wyższa we Włocławku oraz Europejskie Centrum Edukacji dla Bezpieczeństwa informuje o organizowanych eliminacjach do „Ogólnopolskiego Turnieju Klas Mundurowych – 2017”.
2016-10-25

XIII edycja ogólnopolskiego konkursu „Obraz a słowo. Literacki opis dzieła malarskiego”

Muzeum Górnośląskie w Bytomiu organizuje XIII Ogólnopolski Konkurs Literacki „Obraz a słowo. Literacki opis dzieła malarskiego”.
2016-10-21

Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności

Instytut Nauk Politycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, współorganizator Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności, zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w przedsięwzięciu.
2016-10-21

Ogólnopolski konkurs „Normalizacja i ja” skierowany do uczniów i nauczycieli ze szkół ponadgimnazj. wszystkich typów

Polski Komitet Normalizacyjny organizuje w roku szkolnym 2016/2017 Ogólnopolski Konkurs „Normalizacja i ja”. Tematem V już edycji konkursu jest „Normy gwarantem bezpieczeństwa produktów”.
2016-10-13

IX edycja ogólnopolskiego konkursu ELEKTRON

Wydział Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki Politechniki Wrocławskiej zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w IX edycji ogólnopolskiego konkursu ELEKTRON.
2016-10-12

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II dla uczniów gimnazjum

Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty serdecznie zaprasza nauczycieli i uczniów gimnazjów do uczestniczenia w VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II Papież Słowianin, organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty, w porozumieniu z innymi Kuratorami Oświaty w Polsce.
2016-10-03

Olimpiada Statystyczna

Główny Urząd Statystyczny, Polskie Towarzystwo Statystyczne oraz Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach informuje o przyjmowaniu zgłoszeń do I edycji Olimpiady Statystycznej.

Fotoreportaże

Wypoczynek i turystyka Bezpieczna i przyjazna szkoła Cyfrowa szkoła System Informacji Oświatowej Biuletyn Informacji Publicznej ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
???? Kuratorium Oświaty w Olsztynie
???Polityka prywatności i cookies

Uwagi, sugestie: Karol Krupa