Galeria

Konkursy dla szkół

2014-10-31

Ogólnopolski Konkurs „Ekologia w moim domu”

Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisłwa Konarskiego w Lublinie organizuje dla uczniów szkół podstawowych (klasy IV-VI) i gimnazjów Ogólnopolski Konkurs „Ekologia w moim domu”.
2014-10-28

XXII Ogólnopolski Festiwal Piosenki lat 60 i 70 oraz XXI Ogólnopolski konkurs literacko-plastyczny

Klub 2012 w Wyszkowie zaprasza młodzież od lat 14 do udziału w XXII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki lat 60 i 70 pt. „Powrócimy do piękna w słowie i muzyce” popularyzującym polską twórczość słowno-muzyczną (piosenkę) oraz polskich autorów i kompozytorów tworzących w latach 60 i 70.
2014-10-27

„Gry wyobraźni i fantazji inspirowane fragmentami z Roczników, czyli kronik sławnego Królestwa Polskiego Jana Długosza”

Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie Instytut Filologii Polskiej zaprasza autorów trzech kategorii wiekowych: gimnazlalistów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych i innych nieprofesjonalnych autorów w wieku 18+ do udziału w konkursie „Gry wyobraźni i fantazji inspirowane fragmentami z Roczników, czyli kronik sławnego Królestwa Polskiego Jana Długosza”.
2014-10-24

18 edycja ogólnopolskich konkursów „Bliżej Norwida”

XXIV Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w Warszawie organizuje dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych 18 edycję konkursów „Bliżej Norwida”. Konkursy zostały objęte honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
2014-10-21

Ogólnopolski konkurs z wiedzy IT – „Komputerowy Biathlon”

Portal AV-School.pl – Szkoła Antywirusowa zaprasza uczniów gimnazjów i szkół średnich do udziału w X edycji „Komputerowego Biathlonu”. Konkurs rozpocznie się 3 listopada br. i zakończy się 31 marca 2015 r.
2014-10-21

VII edycja ogólnopolskiego konkursu ELEKTRON

Wydział Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki Politechniki Wrocławskiej organizuje dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych VII edycję konkursu ELEKTRON.
2014-10-15

IV edycja Ogólnopolskiego Programu „Scrabble® w szkole”

Z początkiem października ruszyła nowa edycja rozgrywek programu „Scrabble® w szkole”.
2014-10-15

V edycja Olimpiady Języka Hiszpańskiego

Polskie Towarzystwo Neofilologiczne Komitet Główny Olimpiady Języka Hiszpańskiego zaprasza do udziału w V edycji Olimpiady Języka Hiszpańskiego.
2014-10-15

Internetowa Gra Kryptologiczna ŁAMACZE SZYFRÓW

Stowarzyszenie Kulturalno Turystyczne VIATOR po raz szósty organizuje Internetową Grę Kryptologiczną ŁAMACZE SZYFRÓW, której celem jest zainteresowanie dzieci i młodzieży praktycznymi i fascynującymi zastosowaniami matematyki oraz historią złamania kodu enigmy przez Polaków.
2014-10-08

Ruszyła VI edycja „Klubu Bezpiecznego Puchatka” – programu edukacyjnego o bezpieczeństwie dla pierwszoklasistów

Kuratorium Oświaty w Olsztynie już po raz kolejny objęło patronatem honorowym „Klub Bezpiecznego Puchatka” i zaprasza wszystkich nauczycieli klas I szkół podstawowych do udziału w VI edycji ogólnopolskiego programu edukacyjnego.

???? Kuratorium Oświaty w Olsztynie
???Polityka prywatności i cookies

Uwagi, sugestie: Karol Krupa???