strona główna Załatwianie Spraw w Kuratorium Oświaty Delegatury JEDNOSTKI SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO

 

Konkursy dla szkół

2016-03-04

Rozpoczęła się rekrutacja do XXII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży


Temat tegorocznej sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży to: Miejsca pamięci – materialne świadectwo wydarzeń szczególnych dla lokalnej i narodowej tożsamości.
2016-02-26

XII edycja Konkursu Papieskiego „Moje Westerplatte”

Instytut Tertio Milennio zaprasza uczniów wszystkich typów szkół ponagimnazjalnych w Polsce do udziału w tegorocznej XII edycji Konkursu Papieskiego pod hasłem ”Moje Westerplatte”.
2016-02-26

Wielobój kondycyjno-sprawnościowo-wytrzymałościowy „Warmia 2016”

Wyższa Szkoła Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie i Centrum Naukowo-Biznesowe FENIKS s.c. w Płocku zapraszają szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wieloboju kondycyjno-sprawnościowo-wytrzymałościowym „Warmia 2016”.
2016-02-24

Rekrutacja do XXII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży

Sejm Dzieci i Młodzieży to projekt edukacyjny Kancelarii Sejmu skierowany do uczniów gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.
2016-02-15

Konkurs „Jak postrzegamy Morze Bałtyckie. Inna perspektywa, wspólny cel”

W związku z prezydencją Polski w Radzie Państw Morza Bałtyckiego w 2016 r. Program Edukacji Morskiej w Gdańsku zaprasza uczniów w wieku lat 13-18 z państw bałtyckich, do udziału w konkursie: „Jak postrzegamy Morze Bałtyckie. Inna perspektywa, wspólny cel” (‘HOW DO WE SEE THE BALTIC SEA. Different perspectives, one goal.’)
2016-02-12

Lista uczestników etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II

Wojewódzka Komisja Konkursowa VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II „Papież Słowianin” dla uczniów Gimnazjum w roku szkolnym 2015/2016 po dokonaniu weryfikacji nadesłanych prac postanowiła dopuścić do etapu wojewódzkiego następujących uczniów:

Fotoreportaże

Wypoczynek i turystyka Bezpieczna i przyjazna szkoła Cyfrowa szkoła System Informacji Oświatowej Biuletyn Informacji Publicznej ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
???? Kuratorium Oświaty w Olsztynie
???Polityka prywatności i cookies

Uwagi, sugestie: Karol Krupa