strona główna Załatwianie Spraw w Kuratorium Oświaty Delegatury JEDNOSTKI SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO

 

Konkursy dla szkół

2016-05-18

Jesteśmy cyfrowobezpieczni!

Stowarzyszenie „Miasta w Internecie” ogłasza konkurs p.n. „Jesteśmy cyfrowobezpieczni!”. Konkurs jest skierowany do szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, a zadania konkursowe można realizować do końca bieżącego roku szkolnego.
2016-04-26

Konkurs „Łączą nas książki, czyli najciekawsze wydarzenie czytelnicze”

Serdecznie zapraszamy szkoły i placówki z województwa warmińsko - mazurskiego do udziału w konkursie „Łączą nas książki, czyli najciekawsze wydarzenie czytelnicze”.
2016-04-25

VI Ogólnopolski i XII Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Poznaj nasz kraj”

Zespół Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Bartoszycach we współpracy z Warmińsko-Mazurskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie oraz Stowarzyszeniem Absolwentów, Sympatyków i Przyjaciół Szkoły ZS z UJN „Kałyna” zapraszają do udziału w VI Ogólnopolskim, a XII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Poznaj nasz kraj”.
2016-04-13

XVI edycja KONKURSU PAPIESKIEGO pt. „Święty Jan Paweł II orędownik miłosierdzia, inicjator Światowych Dni Młodzieży”

Małopolska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Krakowie oraz 6-11 Hufiec Pracy w Wadowicach zaprasza do udziału w XVI edycji Konkursu Papieskiego pt. „Święty Jan Paweł II orędownik miłosierdzia, inicjator Światowych Dni Młodzieży”.
2016-04-04

VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Losy Bliskich i losy Dalekich – życie Polaków w latach 1914 -1989”

Lista autorów nadesłanych prac z woj.warmińsko-mazurskiego - VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Losy Bliskich i losy Dalekich – życie Polaków w latach 1914 -1989”
2016-04-01

IX Festiwal Piosenki w Bochni „Integracja malowana dźwiękiem”

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. ks. Jana Twardowskiego w Bochni oraz Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Kropla Dobroci” zapraszają uczniów z Ośrodków Szkolno-Wychowawczych, szkół integracyjnych i masowych do udziału w IX Festiwalu Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem”, który odbędzie się 17 – 19 maja 2016 r. w Bochni.

Fotoreportaże

Wypoczynek i turystyka Bezpieczna i przyjazna szkoła Cyfrowa szkoła System Informacji Oświatowej Biuletyn Informacji Publicznej ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
???? Kuratorium Oświaty w Olsztynie
???Polityka prywatności i cookies

Uwagi, sugestie: Karol Krupa