Galeria

Konkursy dla szkół

2015-03-02

Konkurs „European Language Label”

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej i Komisji Europejskiej zaprasza do udziału w konkursie "European Language Label".
2015-03-02

Konkurs „Polska wieś w oczach młodych”

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Brzózie (gmina Głowaczów, powiat Kozienice) zaprasza do udziału w VI edycji Konkursu "Polska wieś w oczach młodych".
2015-03-02

I Międzynarodowy Konkurs Plastyczno-Literacki o bł. Bolesławie Lament

Zespół Szkół Nr 1 w Nidzicy, Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie, Zgromadzenie Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny oraz Wydział Nauki Katolickiej Kurii Metropolitarnej w Olsztynie ogłasza dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych I Międzynarodowy Konkurs Plastyczno-Literacki o bł. Bolesławie Lament.
2015-02-26

XVII Ogólnopolska Wystawa Fotografii Dzieci i Młodzieży Białystok 2015

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku zaprasza uczniów wszystkich typów szkół oraz placówek wychowania pozaszkolnego do udziału w XVII Ogólnopolskiej Wystawie Fotografii Dzieci i Młodzieży Białystok 2015 pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej, Prezydenta Miasta Białegostoku i Związku Polskich Artystów Fotografików Okręg Północno-Wschodni
2015-02-20

III Edycja Konkursu „Zwierzak za kierownicą”

Biuro Poselskie Beaty Bublewicz – Poseł na Sejm RP zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych oraz młodzież powyżej 15 roku życia z całej Polski do udziału w trzeciej edycji konkursu „Zwierzak za kierownicą”.
2015-02-17

Przegląd Małych Form Teatralnych „Maski 2015”

II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika oraz Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Przeglądu Małych Form Teatralnych „Maski 2015”.


2015-02-02

Dni Przyjaciół Lasu 2015 – konkursy edukacyjne

Towarzystwo Przyjaciół Lasu, w ramach kwietniowych obchodów Dni Przyjaciół Lasu 2015, zaprasza dzieci i młodzież z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w czterech konkursach edukacyjnych: Bajkowy Las, Drzewa Naszych Lasów, Przyjaciel Lasu oraz Ypef.

???? Kuratorium Oświaty w Olsztynie
???Polityka prywatności i cookies

Uwagi, sugestie: Karol Krupa???