strona główna Załatwianie Spraw w Kuratorium Oświaty Delegatury JEDNOSTKI SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO


 

Konkursy dla szkół

2016-11-21

Ogólnopolski Konkurs Twórczości Artystycznej

Pracownia Działań Twórczych w Przestrzeni Społecznej - Wydział Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, zaprasza uczniów klas szóstych szkół podstawowych oraz klas I-III szkół gimnazjalnych do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Artystycznej.
2016-11-17

Konkurs dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów pn. „Ekologia w moim domu”

Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjów do udziału w ogólnopolskim konkursie „Ekologia w moim domu”.
2016-11-09

Konkurs dla dzieci i młodzieży na spot filmowy „Czad i ogień. Obudź czujność”

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji zaprasza uczniów wszystkich typów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu województwa warmińsko - mazurskiego do udziału w konkursie „Czad i ogień. Obudź czujność”.
2016-11-08

„Błyskotliwa szkoła”

Szkoła Podstawowa nr 30 im. Marii Zientary-Malewskiej w Olsztynie oraz Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zapraszają szkoły podstawowe z Olsztyna oraz z powiatu olsztyńskiego do udziału w Powiatowym Konkursie "Błyskotliwa szkoła'.
2016-11-08

Ogólnopolski Konkurs Matematyczno-Plastyczny „Matematyka - Lubię to!”

Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki z siedzibą w Bielsku-Białej organizuje dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Ogólnopolski Konkurs Matematyczno - Plastyczny „Matematyka - Lubię to!”.
2016-11-08

VII edycja Konkursu Wiedzy o Podatkach

Warmińsko – Mazurski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych w Olsztynie zaprasza uczniów wszystkich typów publicznych i niepublicznych szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa warmińsko - mazurskiego do udziału w VII edycji Konkursu Wiedzy o Podatkach.
2016-10-27

„Wybieram wodę”

Polskie Towarzystwo Dietetyki oraz Instytut Promocji Zdrowia i Dietoterapii zaprasza do udziału w Konkursie organizowanym w ramach programu edukacyjnego „Wybieram Wodę”.
2016-10-25

Ogólnopolski Turniej Klas Mundurowych - 2017

Kujawska Szkoła Wyższa we Włocławku oraz Europejskie Centrum Edukacji dla Bezpieczeństwa informuje o organizowanych eliminacjach do „Ogólnopolskiego Turnieju Klas Mundurowych – 2017”.
2016-10-25

XIII edycja ogólnopolskiego konkursu „Obraz a słowo. Literacki opis dzieła malarskiego”

Muzeum Górnośląskie w Bytomiu organizuje XIII Ogólnopolski Konkurs Literacki „Obraz a słowo. Literacki opis dzieła malarskiego”.

Fotoreportaże

Wypoczynek i turystyka Bezpieczna i przyjazna szkoła Cyfrowa szkoła System Informacji Oświatowej Biuletyn Informacji Publicznej ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
???? Kuratorium Oświaty w Olsztynie
???Polityka prywatności i cookies

Uwagi, sugestie: Karol Krupa