strona główna Załatwianie Spraw w Kuratorium Oświaty Delegatury JEDNOSTKI SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO

 

Konkursy dla szkół

2015-10-28

VIII edycja konkursu ELEKTRON

Wydział Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki Politechniki Wrocławskiej zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w VIII edycji ogólnopolskiego konkursu ELEKTRON.
2015-10-23

Konkurs dla niepełnosprawnych uczniów gimnazjów

Stowarzyszenie Na Rzecz Wspomagania Rozwoju Osób Niepełnosprawnych Amicus w Ostródzie zaprasza niepełnosprawnych intelektualnie uczniów gimnazjów województwa warmińsko-mazurskiego do udziału w konkursie na film "Matematyka wszędzie nas spotyka".
2015-10-23

Eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Klas Mundurowych 2016

Kujawska Szkoła Wyższa we Wrocławiu Wydział Zamiejscowy w Nowym Targu zaprasza szkoły ponadgimnazjalne prowadzące klasy o profilu mundurowym do udziału w eliminacjach do Ogólnopolskiego Turnieju Klas Mundurowych 2016.
2015-10-12

XVIII Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Nadchodzące pokolenie"

Trwa XVIII Ogólnopolski Konkurs Poetycki Młodych „Nadchodzące pokolenie" organizowany przez Stowarzyszenie „Smoleniacy".
2015-10-09

Ogólnopolski konkurs „Szkoła/przedszkole zdrowego żywienia”

Studium Prawa Europejskiego organizuje ogólnopolski konkurs pn. „Szkoła zdrowego żywienia” oraz konkurs pn. „Przedszkole zdrowego żywienia”.
2015-10-09

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II dla uczniów gimnazjum

Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty serdecznie zaprasza nauczycieli i uczniów gimnazjów do uczestniczenia w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II Papież Słowianin, organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty, w porozumieniu z innymi Kuratorami Oświaty w Polsce.

Fotoreportaże

Wypoczynek i turystyka Bezpieczna i przyjazna szkoła Cyfrowa szkoła System Informacji Oświatowej Biuletyn Informacji Publicznej ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
???? Kuratorium Oświaty w Olsztynie
???Polityka prywatności i cookies

Uwagi, sugestie: Karol Krupa