Strefa rodzica i ucznia

Galeria

Konkursy dla szkół

2014-06-02

Trzecia Ogólnopolska E-Spartakiada Dzieci i Młodzieży Szkolnej

Stowarzyszenie Polski Sport 2024 zaprasza szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne do udziału w Trzeciej Ogólnopolskiej E-Spartakiadzie Dzieci i Młodzieży Szkolnej pod patronatem Narodowego Programu Rozwoju Sportu POLSKI SPORT 2024.
2014-06-02

„SZKOŁA NAJLEPSZA we współpracy ze światem pracy”

Fundacja Wspierania Rozwoju Innowacji i Kreatywności InnCrea w Krakowie zaprasza uczniów szkół publicznych i niepublicznych o uprawnieniach szkół publicznych dla młodzieży, prowadzących kształcenie zawodowe i posiadających charakter ogólnokrajowy do udziału w konkursie „SZKOŁA NAJLEPSZA we współpracy ze światem pracy” (BEST IN cooperation with the world of work”).
2014-06-02

Ogólnopolski XII Turniej Wiedzy „Pierwsza pomoc”

Stowarzyszenie Komitet Obywatelski Ziemi Kłodzkiej wraz ze współorganizatorami zapraszają uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu całego kraju do udziału w XII Turnieju Wiedzy „Pierwsza Pomoc”.
2014-06-02

III edycja ogólnopolskiego konkursu „Interaktywny produkt IT”

Akademia Morska w Szczecinie serdecznie zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w III edycji ogólnopolskiego konkursu „Interaktywny produkt IT”, którego celem jest popularyzacja branży IT i zachęcenie młodzieży do rozwoju i kształcenia w kierunku zawodów związanych z tą specjalnością.
2014-05-14

XIV Edycja Konkursu plastyczno-literackiego pn. „Tradycyjne rybactwo morskie skarbem kulturowym Wybrzeża”

Związek Miast i Gmin Morskich zaprasza młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną z całego pasa nadmorskiego Polski do udziału w XIV edycji konkursu plastyczno-literackiego, którego motto brzmi „Morze, a moja duża i mała Ojczyzna”.
2014-05-09

Międzynarodowe Biegi Grunwaldzkie Dzieci i Młodzieży Szkolnej

Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy w Olsztynie zaprasza do udziału w Międzynarodowych Biegach Grunwaldzkich Dzieci i Młodzieży, które będą odbywały się 16 maja 2014 r. na Polach Grunwaldzkich.
2014-05-05

Konkurs plastyczny „Wszyscy równi – prawa człowieka oczami dziecka”

Ministerstwo Spraw Zagranicznych we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej zapraszają uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym „Wszyscy równi – prawa człowieka oczami dziecka”.
2014-04-25

Konkurs plastyczny „Dbam o swoje bezpieczeństwo”

Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie oraz Szkoła Podstawowa nr 30 w Olsztynie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w IV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Dbam o swoje bezpieczeństwo”. Celem konkursu jest podkreślenie znaczenia znajomości przepisów drogowych, rozwijanie odpowiedzialności za bezpieczeństwo swoje i innych, przeciwdziałanie cyberprzemocy oraz utrwalanie właściwych postaw wobec osób nieznanych.

2014-04-17

Krajowy Konkurs Wiedzy Olimpijskiej „Zimowe Igrzyska Olimpijskie – od Chamonix do Soczi”

Marszałek Województwa Podlaskiego we współpracy z Prezydentem Białegostoku, Prezesem Podlaskiej Rady Olimpijskiej, Podlaskim Kuratorem Oświaty, Prezes Podlaskiego Wojewódzkiego SZS i Dyrektorem Opery i Filharmonii Podlaskiej zapraszają uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w Krajowym Konkursie Wiedzy Olimpijskiej

Kuratorium Oświaty w Olsztynie
Polityka prywatności i cookies

Uwagi, sugestie: Karol Krupa