Strefa rodzica i ucznia

Galeria

Konkursy dla szkół

2014-04-17

Krajowy Konkurs Wiedzy Olimpijskiej „Zimowe Igrzyska Olimpijskie – od Chamonix do Soczi”

Marszałek Województwa Podlaskiego we współpracy z Prezydentem Białegostoku, Prezesem Podlaskiej Rady Olimpijskiej, Podlaskim Kuratorem Oświaty, Prezes Podlaskiego Wojewódzkiego SZS i Dyrektorem Opery i Filharmonii Podlaskiej zapraszają uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w Krajowym Konkursie Wiedzy Olimpijskiej
2014-04-17

VII Festiwal Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem”

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. ks. Jana Twardowskiego w Bochni oraz Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Kropla Dobroci” zaprasza uczniów wszystkich typów szkół – specjalnych i masowych oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej i instytucji zajmujących się edukacja artystyczną do udziału w VII Festiwalu Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem”.
2014-04-15

Konkurs „Euroscola”

Poseł na Sejm RP - prof. Barbara Kudrycka zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w Konkursie „Euroscola”
2014-04-15

„Młodzieżowy Inkubator Przedsiębiorczości”

Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie zaprasza uczniów ze szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w konkursie „Młodzieżowy Inkubator Przedsiębiorczości”, który ma na celu propagowanie idei przedsiębiorczości i dobrych praktyk w tej dziedzinie.
2014-04-11

Ogólnopolska Olimpiada „Myśli Jana Pawła II” - finaliści

Etap wojewódzki Ogólnopolskiej Olimpiady „Myśli Jana Pawła II” odbył się 9 kwietnia 2014 r. w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Pawła II w Działdowie.
2014-04-03

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Obiektywem widziane – bł. ks. Jerzy Popiełuszko”

Parafia Rzymskokatolicka św. Stanisława Kostki w Warszawie zaprasza uczniów szkół podstawowych z klas IV – VI, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Obiektywem widziane – bł. ks. Jerzy Popiełuszko”.
2014-03-31

Lista uczestników etapu wojewódzkiego konkursu pt. "Losy Bliskich i losy Dalekich - Życie Polaków w latach 1914-1989"

Lista uczestników etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Tematycznego "Losy Bliskich i losy Dalekich - Życie Polaków w latach 1914-1989" w roku szkolnym 2013/2014
2014-03-26

IV Niezależne Ogólnopolskie Mistrzostwa w Analizie Danych

Koło Naukowe Statystyki Matematycznej „Gauss” serdecznie zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów do wzięcia udziału w konkursie matematyczno-statystycznym
2014-03-26

Konkurs Edukacja: Ja, Ty, My, Wy

Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni zaprasza na I Ogólnopolski Społeczno-Humanistyczny Konkurs: Edukacja: Ja, Ty, My, Wy.
2014-03-26

Międzynarodowy konkurs Aliante

Rusza 13. edycja międzynarodowego konkursu Aliante dla uczniów i studentów w wieku 15-19 lat.

Kuratorium Oświaty w Olsztynie
Polityka prywatności i cookies

Uwagi, sugestie: Karol Krupa