Galeria

Konkursy dla szkół

2015-08-26

Konkurs edukacyjny „Bateria pomysłów” skierowany do uczniów szkół podstawowych

Polski Klub Ekologiczny organizuje ogólnopolski konkurs edukacyjny pt. „Bateria pomysłów" - na najlepszą kampanię edukacyjną dotyczącą właściwego postępowania z bateriami skierowaną do rówieśników.
2015-07-29

„Aktywna Szkoła - Aktywny Uczeń”

Studium Prawa Europejskiego zaprasza szkoły wszystkich rodzajów i stopni do udziału w konkursie pod nazwą „Aktywna Szkoła - Aktywny Uczeń”.
2015-07-29

Innowacyjna szkoła zawodowa na rynku pracy

Studium Prawa Europejskiego zaprasza szkoły zawodowe do udziału w konkursie pod nazwą „Innowacyjna szkoła zawodowa na rynku pracy”.
2015-07-29

Przedszkole talentów

Studium Prawa Europejskiego zaprasza opiekunów/wychowawców/asystentów, dyrektorów przedszkoli oraz przedszkolaków do udziału w konkursie pod nazwą „Przedszkole talentów”.
2015-07-24

Konkurs fotograficzny pt. „Piękno leży pod stopami”

Fundacja RAZEM z Łodzi oraz Towarzystwo Przyjaciół śp. ks. Jarosława Burskiego zapraszają wszystkich entuzjastów fotografii do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „Piękno leży pod stopami”.
2015-07-15

XI Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów (2015/2016)

Stowarzyszenie na rzecz Edukacji Matematycznej zaprasza do udziału w XI edycji Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów w roku szkolnym 2015/2016. Informacje o olimpiadzie znajdują się na stronie internetowej www.omg.edu.pl

2015-07-06

Internetowy Przegląd Uczniowskich Zespołów Teatralnych - Konkurs dla wszystkich typów szkół

Telewizja Polska S.A. po raz trzeci organizuje Internetowy Przegląd Uczniowskich Zespołów Teatralnych. Biorący udział w konkursie uczniowie stają się aktorami, reżyserami i scenarzystami teatralnymi.
2015-06-08

Konkurs „Sprzączki i guziki z orzełkiem ze rdzy…”

Instytut Pamięci Narodowej zaprasza do udziału w VI edycji konkursu „Sprzączki i guziki z orzełkiem ze rdzy…”, w którym nagrodą jest wyjazd edukacyjny szlakiem walk 1. Dywizji Pancernej gen. Stanisława Maczka (przez Niemcy, Holandię, Belgię, Francję).
2015-05-26

Akademia Liderów Fundacji Świętego Mikołaja

Fundacja Świętego Mikołaja zaprasza do udziału w projekcie „Akademia Liderów Fundacji Świętego Mikołaja” przeznaczonym dla uczniów w wieku 16-19 lat, którzy mają predyspozycje liderskie, chcą zmieniać otoczenie na lepsze, angażują się w różne projekty oraz wykazują ambicje polityczne.

???? Kuratorium Oświaty w Olsztynie
???Polityka prywatności i cookies

Uwagi, sugestie: Karol Krupa???