strona główna Załatwianie Spraw w Kuratorium Oświaty Delegatury JEDNOSTKI SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO

 Aktualności


2016-06-24

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Dzisiaj we wszystkich szkołach zabrzmiał ostatni dzwonek oznaczający  koniec roku szkolnego 2015/2016, odbyły się także okolicznościowe uroczystości. Krzysztof Marek Nowacki Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty oraz Artur Chojecki Wojewoda Warmińsko-Mazurski odwiedzili Zespół Szkolno- Przedszkolny w Stawigudzie. Tu swoją edukację zakończyły dzieci przybyłe z Mariupola. Do szkół i przedszkola w Stawigudzie uczęszczało 31 uczniów.
2016-06-22

Festiwal piosenki patriotycznej

Patriotyzm można wyrażać w różny sposób. Wy, dzisiaj poprzez muzykę i pieśń pokazujecie jak pięknie rozumiecie miłość do ojczyzny – takie słowa skierował Krzysztof Marek Nowacki Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty do uczestników IX Festiwalu Piosenki i Pieśni Patriotycznej, który odbył się Zespole Szkół w Jezioranach.
2016-06-16

Światowy Zjazd Nauczycieli Polonijnych

„Chrześcijańskie dziedzictwo Polski i jego rola w podtrzymaniu tożsamości narodowej” – to tytuł wykładu wygłoszonego 16 czerwca przez prof. dr. hab. Jana Żaryna podczas uroczystej inauguracji VI Światowego Zjazdu Nauczycieli Polonijnych w Ostródzie. Zjazd honorowym patronatem objęła małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.
2016-06-16

Thymós - sztuka gniewu


Wykładem na temat gniewu w sztuce na przestrzeni lat 1900-2016 dr. Kazimierza Piotrowskiego – historyka i krytyka filozofii rozpoczął się cykl wykładów „Sztuka – Nowe wyzwania”.
2016-06-15

Debata na temat nadzoru pedagogicznego

9 czerwca 2016 r. w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie miała miejsce debata na temat nadzoru pedagogicznego z udziałem około 100 dyrektorów szkół i placówek naszego województwa.
2016-06-15

Konferencja „Zrozumieć programowanie – wsparcie nauki programowania w edukacji formalnej"

Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty serdecznie zaprasza do udziału w wojewódzkiej konferencji „Zrozumieć programowanie – wsparcie nauki programowania w edukacji formalnej”, która odbędzie się 22 czerwca 2016 r. (środa) od godz. 10.00 w Kuratorium Oświaty w Olsztynie, al. Piłsudskiego 7/9, sala 52.
2016-06-15

Programowanie w szkole – pilotaż

Programowanie to dziś jedna z bardziej pożądanych kompetencji na rynku pracy. Prognozy wskazują, że będzie ona przydatna w wielu zawodach, także tych niezwiązanych z informatyką.

Zobacz wszystkie aktualności

Fotoreportaże

Wypoczynek i turystyka Bezpieczna i przyjazna szkoła Cyfrowa szkoła System Informacji Oświatowej Biuletyn Informacji Publicznej ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
???? Kuratorium Oświaty w Olsztynie
???Polityka prywatności i cookies

Uwagi, sugestie: Karol Krupa