Aktualności


2015-11-25

Konferencja „Dziecko, jako ofiara przemocy w rodzinie”

Zachęcam Państwa do wzięcia udziału w konferencji organizowanej w dniu 2 grudnia 2015 r. w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim pn. „Dziecko, jako ofiara przemocy w rodzinie”.
2015-11-23

Klucz do sukcesu


Zintegrować działania różnych instytucji w obszarze kształcenia zawodowego, wyznaczyć zadania do realizacji, wspierać się wzajemnie – taki cel postawili sobie organizatorzy konferencji pt. „Klucz do sukcesu”, która odbyła się 20 listopada br. w Gołdapi.
2015-11-23

„Fabryka Mistrzów" w szkole


Seminarium Fryzjerskie „Fabryka Mistrzów”, które odbyło się 18 listopada br. w Zespole Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie to inicjatywa pokazująca w jaki sposób można nie tylko promować konkretny zawód, ale też jak zainteresować nim uczniów.
2015-11-20

Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak z okazji przypadającego 20 listopada Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka wystosował list do dzieci oraz dorosłych.

Uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów

Poezja,   żonglerka,   taniec,   malarstwo   i   śpiew – w takich dyscyplinach artystycznych  wybrani uczniowie szkół ponadgimnazjalnych zaprezentowali swoje umiejętności i talenty podczas uroczystości wręczenia stypendiów Prezesa  Rady Ministrów, która odbyła się dziś (17 listopada) w Olsztynie.
2015-11-17

Zasady udostępniania prac uczniom i ich rodzicom


Na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej ukazała się informacja na temat udostępniania prac uczniom i ich rodzicom.
2015-11-13

Zaproszenie do udziału w seminarium „Fabryka Mistrzów”

Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomiczno - Handlowych im. Polaków spod Znaku Rodła w Olsztynie  zaprasza gimnazjalistów wraz z doradcami zawodowymi i rodzicami na Seminarium „Fabryka Mistrzów” z udziałem mistrzów fryzjerstwa światowej sławy.

 

2015-11-10

List Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty z okazji Narodowego Święta Niepodległości

 

Szanowni Państwo

Dyrektorzy i Nauczyciele

szkół i placówek

województwa warmińsko-mazurskiego

 

Zbliżająca się 97. rocznica odzyskania niepodległości upamiętnia odrodzenie się Państwa Polskiego. Obowiązkiem wszystkich Polaków, a szczególnie nauczycieli jest kształtowanie szacunku dla dokonań minionych pokoleń, przypominanie dzieciom i młodzieży ważnych kart z przeszlości Polski. Zwracam się do Państwa Dyrektorów i Nauczycieli z prośbą, aby obchodom Święta Niepodległości towarzyszyła refleksja na temat historii naszej ojczyzny.  Zachęcam pedagogów, uczniów, poczty sztandarowe szkół i placówek do udziału w okolicznościowych uroczystościach.

Niech Dzień Niepodległości będzie dla nas wszystkich także okazją do radosnego świętowania.

 

Grażyna Przasnyska

Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty

 


Zobacz wszystkie aktualności

Fotoreportaże

???? Kuratorium Oświaty w Olsztynie
???Polityka prywatności i cookies

Uwagi, sugestie: Karol Krupa