strona główna Załatwianie Spraw w Kuratorium Oświaty Delegatury JEDNOSTKI SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO

 Aktualności


2016-04-26

Dzień Flagi Państwowej Rzeczypospolitej Polskiej i 225. Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja


W tym roku mija 225. Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Przypominam również, ze 2 maja to Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Zachęcam szkoły i placówki do uczczenia tych wydarzeń w swoich środowiskach szkolnych oraz do udziału w lokalnych uroczystościach.
2016-04-07

Zaproszenie do udziału w warmińsko-mazurskiej debacie o edukacji

Serdecznie zapraszam do udziału w warmińsko - mazurskiej  debacie o edukacji: Jak zapewnić uczniom bezpieczeństwo w szkole? organizowanej przez Wojewodę Warmińsko - Mazurskiego we współpracy z Ministrem Edukacji Narodowej i Warmińsko - Mazurskim Kuratorem Oświaty.

2016-04-27

„Adwokat przydaje się w życiu”

Informujemy, że 22 kwietnia br. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyło się spotkanie dyrektorów szkół z przedstawicielami Okręgowej Rady Adwokackiej w Olsztynie, podczas którego omówiono zasady prowadzenia spotkań prawników z uczniami.
2016-04-25

I Ogólnopolska Konferencja Rad Rodziców

Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty Krzysztof Marek Nowacki wziął udział w I Ogólnopolskiej Konferencji Rad Rodziców, która odbyła się 21 kwietnia br. w Sali Kolumnowej Sejmu RP z inicjatywy Fundacji „Rodzice Szkole”.  Nasze województwo w Warszawie reprezentowali rodzice z:  Zespołu Szkół Ekonomicznych im. M. Kopernika w Olsztynie,  Zespołu Szkół nr 2 w Nidzicy, Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Olecku, Szkoły Podstawowej nr 3  im. Henryka Sienkiewicza w Ełku oraz Gimnazjum nr 1 im. Danuty Siedzikówny „Inki” w Ełku.  

2016-04-19

Uczyć, informować, zapobiegać. Otwarte szkoły - otwarte jednostki Policji - Panel II

Szanowni Państwo,

w ramach  wspomagania  dyrektorów szkół  i nauczycieli   wraz z Komendą Wojewódzką Policji  zapraszamy Państwa do udziału w szkoleniu dotyczącym profilaktyki przeciwdziałania zażywaniu przez dzieci i młodzież środków odurzających, w tym  narkotyków.

2016-04-15

Internet światłowodowy dla szkół 2016 - ankietaW ubiegłym tygodniu Ministerstwo Edukacji Narodowej na stronie sio.men.gov.pl umieściło ankietę „INTERNET ŚWIATŁOWODOWY W SZKOŁACH 2016”
2016-04-07

Wypoczynek dzieci i młodzieży

UWAGA !!!
Organizatorzy wypoczynku dzieci i młodzieży i organizatorzy kursów na kierownika i wychowawcę wypoczynku

Informujemy, że nastąpiła zmiana dotycząca organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży.

Zobacz wszystkie aktualności

Fotoreportaże

Wypoczynek i turystyka Bezpieczna i przyjazna szkoła Cyfrowa szkoła System Informacji Oświatowej Biuletyn Informacji Publicznej ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
???? Kuratorium Oświaty w Olsztynie
???Polityka prywatności i cookies

Uwagi, sugestie: Karol Krupa