14 listopada 2017

Oferta pracy

PrzedmiotZawodowe
Termin składania dokumentów2017-12-27
Wymiar zatrudnieniaWakat
Liczba godzin18
Opis

Przedmioty zawodowe.
Oferta pracy na stanowisku nauczyciela teoretycznych przedmiotów zawodowych.
Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Elblągu ul. Zamkowa 16a zatrudni z dniem 2 stycznia 2018 r. nauczyciela teoretycznych przedmiotów zawodowych.
Wymagania:
 ukończone studia magisterskie, inżynierskie, podyplomowe kwalifikacyjne lub zawodowe techniczne w zakresie: elektromechanik, mechatronik, elektryk oraz przygotowanie pedagogiczne (z osobą legitymującą się wymaganym wykształceniem lecz nie posiadającą przygotowania pedagogicznego, możliwe jest nawiązanie stosunku pracy, o ile osoba ta zobowiąże się do uzyskania przygotowania pedagogicznego w trakcie odbywania stażu).
Wymagana znajomość zagadnień dotyczących głównie:
 elektrotechniki i elektroniki samochodowej, znajomość metod diagnostyki układów elektrycznych i elektronicznych pojazdów samochodowych.

Nauczyciel uczestniczy w procesie kształcenia głównie w zawodach: technik pojazdów samochodowych (M.18.) elektromechanik pojazdów samochodowych jako wiodący w ramach kwalifikacji M.12. Diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych, a ponadto także w zakresie umiejętności stanowiących podbudowę do kształcenia w innych zawodach, takich jak:
 blacharz samochodowy
 lakiernik
 mechanik pojazdów samochodowych
 operator obrabiarek skrawających

Typ szkołySzkoła ponadgimnazjalna
Nazwa szkołyZespół Szkół Zawodowych Nr 1
MiastoElbląg
Kod pocztowy82-300
AdresZamkowa 16a
PowiatElbląg
Gminagmina miejska Elbląg
Telefon556256404
E-mailkadry@zsz1.elblag.eu