19 października 2021

Nastolatki i nauczanie języka francuskiego: jak motywować do nauki i jak uczyć motywować – ORE placówka MEiN zaprasza na bezpłatne, stacjonarne szkolenie, organizowane przy współpracy z Instytutem Francuskim w Warszawie

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszamy na stacjonarne szkolenie Nastolatki i nauczanie języka francuskiego: jak motywować do nauki i jak uczyć motywować, organizowane przy współpracy z Instytutem Francuskim w Warszawie. Szkolenie przeznaczone jest dla czynnych zawodowo nauczycieli konsultantów, doradców metodycznych oraz pracujących w systemie edukacji nauczycieli języka francuskiego nauczających młodzież w wieku 13-18 lat. Szkolenie będzie miało charakter zarówno wykładu jak i warsztatu.

Szkolenie poprowadzi Michel Boiron, specjalista zajmujący się nauczaniem języka francuskiego jako obcego, dyrektor CAVILAM-Alliance Française.

Spotkanie odbędzie się w Centrum Szkoleniowym ORE w Sulejówku w terminie 5-7 listopada 2021. Rejestracja i więcej szczegółów na stronie: https://szkolenia.ore.edu.pl/RejestracjaSzkolenie/6406.

Ułatwienia dostępu