21 lutego 2022

Gala Nagrody „Złote Ogniwo” dla Profilaktyka Roku 2021- transmisja on-line

Instytut Profilaktyki Zintegrowanej serdecznie zaprasza profilaktyków, wychowawców, nauczycieli, psychologów, pedagogów, samorządowców, rodziców i wszystkich, którym zależy na ochronie zdrowia psychicznego młodzieży, na ogólnopolską Galę Nagrody „Złote Ogniwo” dla Profilaktyka Roku 2021.

 

Gala odbędzie się w trybie online w dniu 24 lutego 2022 r. o godz. 10:00. W trakcie Gali poznamy laureata tegorocznej nagrody. Transmisję będzie można śledzić na kanale YouTube Instytutu Profilaktyki Zintegrowanej (IPZIN).

 

Link do transmisji:  https://youtu.be/I4KoV3v-Uxo

 

Inicjatywa nagrody „Złote Ogniwo” dla Profilaktyka Roku narodziła się pod koniec pierwszego roku epidemii COVID-19, w grudniu 2020.

 

Kandydatami mogą być osoby zajmujące się profilaktyką problemów dzieci i młodzieży w ramach różnych ról zawodowych i społecznych. W ocenie kandydatów brane są pod uwagę zarówno osiągnięcia w danym roku, jak i całokształt działalności profilaktycznej. Ponadto kandydaci muszą spełnić szereg kryteriów o charakterze profesjonalnym i osobowym.

 

O przyznaniu nagrody decyduje Kapituła, w której skład wchodzą osoby o dużym i różnorodnym doświadczeniu w dziedzinie profilaktyki.

 

Wszelkie informacje o nagrodzie „Złote Ogniwo” dla Profilaktyka Roku 2021, a także regulaminie
i składzie Kapituły można znaleźć na stronie www.ipzin.org.