9 marca 2023

II Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pn. „Finanse? A co to takiego?”

 

Instytut Finansów zaprasza uczniów klas I-III szkół podstawowych do udziału w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pn. „Finanse? A co to takiego?”. Honorowy Patronat nad przedsięwzięciem objął Minister Edukacji i Nauki.

 

Celem konkursu jest szerzenie wiedzy finansowej wśród dzieci, zaciekawianie ich tematem oraz zachęcanie nauczycieli do podejmowania tematu podczas zajęć dydaktycznych.

 

Wykorzystując opracowane przez ekspertów Instytutu Finansów materiały dydaktyczne oraz własne pomysły, nauczyciele realizują lekcję o tematyce związanej z finansami. Na koniec wspólnej nauki uczniowie przygotowują prace plastyczne, prezentując swoje skojarzenia z omawianym tematem.

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić internetowy formularz zgłoszeniowy oraz przesłać prace konkursowe na adres organizatora.

 

Termin przesyłania prac upływa 27 marca 2023 r.

Więcej informacji o konkursie, w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy, znajduje się na stronie: https://infin.gov.pl/szkolenia-i-projekty/finanse-a-co-to-takiego-ii-edycja.

 

Logo Instytutu Finansów, Ministra Edukacji i Nauki z napisem Patronat honorowy; tekst finanse a co to takiego? - II edycja ogólnopolskiego konkursu plastycznego