19 kwietnia 2023

Spotkanie edukacyjne w ramach projektu „Szanuj zasady, chroń życie”

 

Informujemy, że 25 kwietnia 2023 r. w godzinach 10.00 – 11.30 w sali 52 Warmińsko–Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie, al. Piłsudskiego 7/9 odbędzie się spotkanie edukacyjne w ramach projektu „Szanuj zasady, chroń życie” adresowane do uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu województwa warmińsko-mazurskiego.

Wydarzenie realizowane jest przez Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Olsztynie oraz Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Olsztynie.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki.

Głównym celem projektu „Szanuj zasady, chroń życie” jest ograniczenie liczby wypadków z udziałem młodych kierowców, a także wskazanie młodym ludziom konsekwencji ich decyzji i wyborów.

Program projektu zakłada między innymi wysłuchanie świadectwa osoby pozbawionej wolności skazanej za przestępstwo drogowe.

Osobą do kontaktu w sprawie udzielania szczegółowych informacji w zakresie zasad uczestnictwa w projekcie i wsparcia w dopełnieniu formalności z tym związanych jest Naczelnik Wydziału Inspekcji Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Olsztynie:
tel. 89 533 46 16, e-mail: rafal.pudelski@witd.olsztyn.pl.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.

Ułatwienia dostępu