5 maja 2023

Zaproszenie na XIII Ogólnopolski Kongres „Wychowanie do życia w rodzinie – w trosce o dobro dzieci i młodzieży”

 

 

Szanowni Państwo

Dyrektorzy szkół ponadpodstawowych
województwa warmińsko-mazurskiego

 

W dniu 16 maja 2023 roku, w gmachu Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie odbędzie się XIII Ogólnopolski Kongres wychowania do życia
w rodzinie, pn.: „Wychowanie do życia w rodzinie – w trosce o dobro dzieci i młodzieży”.

 

Celem tegorocznej edycji kongresu będzie poszukiwanie sposobów poprawy skuteczności realizacji zajęć oraz zachęcenie większej ilości rodziców do uczestnictwa dzieci w zajęciach.

Udział w wydarzeniu będzie umożliwiał m.in. zapoznanie się z ciekawymi wykładami nauczycieli WDŻ, którzy mogą poszczycić się wysoką frekwencją na zajęciach. W programie przewidziane jest również wystąpienie Ministra Edukacji i Nauki.

 

Organizatorami XIII edycji Kongresu są: Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie oraz Dyrektor Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli ”WOM” w Częstochowie. Wydarzenie odbywa się dzięki współpracy z Akademią Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, która udostępniła swoje pomieszczenia dla Gości i Uczestników Kongresu.

 

Zapisy trwają do 12 maja br. włącznie. Liczba miejsc jest ograniczona. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracja na kongres odbywa się za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej:

https://szkolenia.ore.edu.pl/Szkolenie/Szkolenie/DanePodstawowe/6874

Kongres został objęty Honorowym Patronatem Ministra Edukacji i Nauki.

Załączniki

Ułatwienia dostępu