4 września 2023

Komunikat organizacyjny XVII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”.

XVII Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa im. mjr. Marka Gajewskiego Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego. Za wolność Waszą i naszą”.

Rok szkolny 2023/2024

 

Szanowni Państwo,
Dyrektorzy i Nauczyciele szkół ponadpodstawowych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w XVII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego. Za wolność Waszą i naszą”.

Rejestracja uczestników za pośrednictwem formularza zamieszczonego na portalu Olimpiady będzie miała miejsce od 18 IX do 15 X 2023 roku.

Szczegółowe informacje na temat zawodów, w tym terminarz Olimpiady i wykaz literatury zalecanej w XVII edycji, dostępne są na stronie internetowej: Olimpiada Losy Żołnierza – Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego (olimpiadalosyzolnierza.pl)

Koordynator Wojewódzki Olimpiady

Ułatwienia dostępu