9 października 2023

#ErasmusDays 2023

#ErasmusDays to inicjatywa mająca na celu upowszechnienie rezultatów projektów realizowanych w  ramach programu Erasmus+. Na całym świecie będą organizowane wydarzenia w ramach #ErasmusDays w terminie:  9 – 14 października.

Podczas tegorocznej edycji będzie można poznać efekty projektów Erasmus+ lub samemu się nimi podzielić, a także wspólnie celebrować Europejski Rok Umiejętności. Ponadto Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji w tej edycji #ErasmusDays szczególnie zachęca do korzystania z narzędzi online: webinariów, wydarzeń na FB czy akcji na Instagramie. W „Europejskim Roku Umiejętności” tym bardziej ważne jest, aby świętować różnorodność Europy.

#ErasmusDays daje możliwość pokazania korzyści płynących z programu Erasmus+: programu, który pozwala uczestnikom odkrywać nowe kultury, doskonalić swoje umiejętności językowe, zwiększać swoją zdolność do zatrudnienia oraz przyjmować europejskie wartości tolerancji, szacunku i różnorodności.

#ErasmusDays to doskonała okazja do przekonania się, jak za pomocą środków pochodzących z programu można kreować szereg inicjatyw kształtujących nowe możliwości rozwojowe i edukacyjne zarówno w społeczności lokalnej, zawodowej, ale także – międzynarodowej.

Szczegóły wydarzenia oraz rejestracja na stronie internetowej:

Ułatwienia dostępu